Weltem soojuskiirgurid
Soojuskiirgur on majanduslikult tõhus kütteseade, mis sobib ideaalselt nii sise- kui välitingimustesse, pakkudes kiiret ja stabiilset soojust. Nende ökonoomne diislikütuse põletussüsteem tarbib minimaalset elektrienergiat, kuid tagab jõudluse, mis on võrreldav suuremate seadmetega.
Erinevalt tavalistest soojapuhuritest annab soojuskiirgur välja ühtlaselt jaotatud infrapunasoojust, mis kandub otse materjalidesse, andes meeldiva sooja tunde hoolimata asukohast. Soojuskiirgur on kujundatud kasutamaks minimaalselt ruumi, kuid pakkudes maksimaalset termilist tõhusust.
Nutikad funktsioonid, nagu näiteks automaatne lülitussüsteem, mis reguleerib temperatuuri, võimaldab ahjul töötada ainult siis, kui seda kõige rohkem vajate - aidates säilitada nii energiat kui ka vähendada kütusekulu. See tähendab, et sageli töötab ahi päeva jooksul ainult 3-4 tundi. Seadmeid on võimalik kasutada ka akutoitelt, ideaalne lahendus hallidele, kus elektrivõrgu ligipääs võib olla piiratud.
Kõige olulisem on see, et Weltem soojuskiirgurid on ohutud ja keskkonnasõbralikud ning töötavad vaikselt. Ahjud on testitud, turvalised ja varustatud mitemete andurite, peakaitsme ja sh ümbermineku anduriga. Ahjud on kõrge tuleohutustasemega.

Weltem soojuskiirgur WHO-070 8.1kW

Weltem soojuskiirgur WHO-095 12.8kW

Weltem soojuskiirgur WHO-135 17.4kW

Weltem soojuskiirgur WHO-175 23.2kW

Weltem soojuskiirgur WHO-250F (VENT) 29kW